لوب پمپ Yuanan یا لوب پمپ YAS

شرکت یاس یا Yuanan یکی دیگر از بزرگ‌ترین تولید کننده های لوب پمپ است که فعالیت خود را از سال 1999 در تایوان آغاز کرد. این کمپانی محصولات خود را بر پایه اصول علمی و محافظت از محیط زیست طراحی می‌کند. به همین خاطر است که طرفداران بسیار زیادی در طول سال‌های فعالیت‌شان پیدا کرده‌اند. از نظر سطح کیفی محصولات این شرکت با الزامات GMP مطابقت دارد. این برند در طول سال‌ها انواع گواهینامه های معتبر از جمله گواهینامه های ISO را کسب کرده است. همین موضوع باعث شده است در پروژه های بزرگ و صنایع مختلف نیز از محصولات این برند استفاده شود و اعتبار آن افزایش یابد. محصولات یوانان، در نقاط مختلف دنیا (مخصوصا خاورمیانه) فروش بسیار زیادی داشته است و در کشور ما هم به خوبی شناخته شده است. همچنین استفاده از لوب پمپ یاس در صنایع مختلف و پروژه های بزرگ مهر تایید مهمی بر قابلیت این برند بوده و اعتبار آن را افزایش داده است. محصولات یوانان ، در اقصی نقاط جهان از جمله خاورمیانه فروش بالایی داشته و در کشور ما نیز به خوبی شناخته شده است. 

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت Yuanan

همانطور که اشاره کردیم این شرکت در سال 1999 تاسیس شده و هم اکنون به یکی برند های معروف در زمینه اتصالات و تجهیزات صنایع و دارویی و تولید پمپ در کشور چین و دنیا، تبدیل شده است.

شرکت های مشهوری در سراسر جهان از جمله:

  1. کوکاکولا
  2. داروسازی هاربین
  3. گروه Huiyuan
  4. آبجو سازی Budweiser
  5. و….

از مشتریان وفادار این برند به حساب می‌آیند. دو کارخانه اصلی این شرکت در شهر های شانگهای و ژجیانگ قرار دارند. کارخانه واقع شده در شانگهای چیزی حدود 280.000 متر مربع و کارخانه ژجیانگ 650.000 متر مربع مساحت دارد. محصولات این شرکت به صورت گسترده در صنایع غذایی، داروسازی، تولید مالت، بستنی، نوشیدنی، آرایشی بهداشتی، کارخانجات و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طرفیت تولید محصولات با کیفیت بالا YAS چین پایان ندارد. این شرکت از مواد با کیفیت، تجهیزات و دستگاه های پیشرفته جهت تولید محصولات خود استفاده می‌کند. مواد اولیه لوب پمپ YAS از کارخانه استیل شانگهای چین Walsin Lihwa تایوان می‌شود. تمامی محصولات این شرکت ها با استاندارد های بین المللی طراحی و ساخته می‌شوند. همچنین در ساخت این محصولات الزامات GMP بطور کامل رعایت می‌شوند. محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند با نیاز بازار مطابقت دارد. به همین خاطر است که این محصولات با قیمت کاملا رقابتی و خدمات پس از فروش عرضه می‌شوند. با توجه به کیفیت بالا محصولات این شرکت، مشتریان زیادی در سراسر جهان برای خود جمع کرده است.

تولید محصولات با کیفیت در شرکت Yuanan چین پایان ندارد. این شرکت از متریال با کیفیت، تجهیزات و دستگاه های پیشرفته جهت تولید محصولات خود استفاده می کند. مواد اولیه لوب پمپ های یاس YAS از کارخانه استیل شانگهای چین و Walsin Lihwa تایوان تامین می شود. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد های بین المللی ISO, IDF, DIN, ASME-BPE, SMS و 3A طراحی و ساخته می شوند. همچنین در ساخت این محصولات الزامات GMP بطور کامل رعایت می شود. ساخت محصولات عالی باید با نیاز بازار مطابقت داشته باشد. از این رو محصولات شرکت Yuanan با قیمت کاملا رقابتی و خدمات پس از فروش خوب عرضه می شوند. با توجه به تولید محصولات با کیفیت، مشتریان این شرکت از سراسر جهان می باشند.

لوب پمپ Yuanan

لوب پمپ YAS چیست و چگونه کار می‌کند؟

لوب پمپ یاس از سری پمپ ها روتاری است که بدنه آن از جنس استیل ضد زنگ است و موتورهایی در رنج توانی 1.1 یا 11 کیلو وات همراه می‌باشد. قطر خروجی در نظر گرفته شده برای این لوب پمپ ها از 38 میلی‌متر 102 میلی‌متر است. از لوب پمپ ها برای انتقال موادی مثل:مربا،ماست، خمیر کاغذ ،کشک، خمیر و در صنایعی مثل: غذایی، بهداشتی، دارویی، لبنی و.. کاربرد دارد. از ویژگی های بارز لوب پمپ YAS می‌توان به کارایی بالا، طول عمر زیاد و مصرف بهینه‌ی انرژی اشاره کرد. البته نباید استانداردهای رعایت شده در فرآیند تولید این محصولات را نادیده گرفت. لوب پمپ ها شباهت بسیار زیادی به پمپ های دنده ای دارند و تنها تفاوت آنها در مدل پروانه ها است. در لوب پمپ ها پروانه بصورت دو لوب و یا سه لوب و می‌تواند به صورت نرم و یکنواخت کار کند. از این پمپ ها می‌توان در صنایع بهداشتی و غذایی استفاده کرد و معمولاً از جنس استیل L316 ساخته می‌شوند. لوب پمپ ها از مجموعه پمپ های جابجایی مثبت هستند و حجم مشخصی از سیال را در بازه زمانی مشخص پمپاژ می‌کند.

بنابراین می‌توان از این لوب پمپ ها در بسیاری از صنایع استفاده کرد. این پمپ ها دارای روتور چرخدنده پروانه و هوزینگ هستند که بوسیله الکترو موتور به چرخش در می‌آید. با چرخش لوب ها سیال به داخل هوزینگ کشیده می‌شود و در بین لوب ها قرار می‌گیرد. با ادامه چرخش سیال فشرده شده و از قسمت خروجی با فشار بالا هدایت می‌گردد. هر چقدر که گرانروی سیالات بیشتر باشد از دور پائین تری استفاده می‌شود. در ادامه چرخش سیال فشرده شده و از قسمت خروجی با فشار بالا خارج می‌شود.

لوب پمپ Yuanan

نصب و راه اندازی لوب پمپ Yas به چه شکل است؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در لوب پمپ ها وجود دارد، این است که الکتروموتور و پمپ در یک راستا باشند. در غیر این صورت به قسمت های مختلف دستگاه مثل: کوپلینگ، شافت بلبرینگ، پروانه ها آسیب وارد می شود.همچنین این نکته را به یاد داشته باشید که نباید بیش از حد به دستگاه فشار وارد شود. الکتروموتوری که در دستگاه به کار می‌رود می‌تواند تکفاز و یا سه فاز باشد. به همین دلیل است که باید برق متناسب با آن وجود داشته باشد و هیچ نوسانی هم نداشته باشد. قطعات پمپ را بعد از استفاده باز کرده و تمیز کنید. بنابراین باید برق متناسب با آن موجود بوده و بدون نوسان باشد. جهت افزایش طول عمر دستگاه باید بازدیدهای روزانه به طور منظم صورت گرفته و قطعات پمپ بعد از استفاده باز شده و شستشو گردد.

لوب پمپ Yuanan